Horoskop vnímám jako mapu, kterou jsme dostali při narození, abychom se neztratili v džungli vlastního života. Je to takový průvodce, co nám ukazuje, kde si můžeme vykračovat po sluníčkové cestě a kde naopak šlapeme po kamenech. Pomáhá nám pochopit, kde děláme ty stejné chyby a proč pořád zakopáváme o stejný kámen. A co víc – v téhle mapě najdeme návod, jak překonat i ty největší kopce našeho života.
Mnohdy se snažíme přijít na to, proč nám něco v životě vadí, ale přitom vůbec nechápeme sami sebe. Svádíme to na ostatní, ale pravda je, že problém leží uvnitř nás. Během setkání s klienty často zjišťuji, že se mnozí z nás snaží napasovat do nějaké šablony – jak by měli žít, pracovat, milovat, jak se chovat k rodičům a k penězům. Jenže tím jdeme sami proti sobě, proti své vlastní přirozenosti. A když si sami sobě dlouhodobě házíme klacky pod nohy, není divu, že jednoho dne ztratíme energii, jiskru a možná i chuť pokračovat dál.
"Být šťastný neznamená, že je všechno perfektní, ale že ses rozhodl užívat si života i přes jeho nedokonalosti."
Intuitivní astrologie mi přijde jako super nástroj k zamyšlení nad tím, jak jednám a jaké, "modely" chování mi naskakují jako první. Díky tomu, že je znám na nich mohu pracovat, dívat se na ně nově a jinak. Moc mě baví spojení emočního a vizuálního prožitku. Petra
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru nepochopíte vůbec nic. jestliže se pokusíte porozumět sami sobě pochopíte celý vesmír. Buddha
"Moc děkujeme, díky Vám jsem se dala dohromady, trochu zklidnila a máme Terezku. Míša"
Forma diktovaného horoskopu mi vyhovuje, je přesně tak jak potřebuji. Děkuji Mirka